WIGILIA 2017

20 grudnia 2017 roku, spotkaliśmy się – jak co roku, na wieczorze wigilijnym. Tym razem spotkanie odbyło się w auli Szkoły Podstawowej nr 3, (poprzednio gimnazjum), przy ul. Leśnej. Gośćmi uroczystości byli przedstawiciele Urzędu i Rady Miasta Józefowa. Burmistrz Miasta Józefowa, Pan Stanisław Kruszewski, złożył zebranym życzenia, aby nadchodzące Święta dały nadzieję na przyszłość, miłość i przyjaźń, która niech zagości w domach i sercach wszystkich ludzi.

Koleżankom i Kolegom z UTW, oraz wszystkim gościom, życzenia świąteczne złożyli również Prezes Adam Godlewski oraz czyniące honory domu gospodynie-organizatorki uroczystości, Panie Teresa Uzarska i Krystyna Kot.

Wszyscy zebrani ulegli świątecznej atmosferze, szczególnie gdy na scenie pojawili się Państwo Kinga i Arkadiusz Głogowscy, czyli zespół teatralny GROT z Józefowa, którzy przy akompaniamencie Pana Piotra Rozbickiego dali wspaniały koncert kolęd i pastorałek. Wzruszeni uczestnicy śpiewali (nie zawsze) zgodnym chórem wraz z artystami.

Po przyjętym z aplauzem występie dzieliliśmy się wszyscy opłatkiem i degustowaliśmy różnorodne potrawy (w większości przygotowane przez nasze „studentki”), co w części pokazują zamieszczone  zdjęcia.