Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Szanowne Koleżanki i Koledzy, słuchacze UTW,

działalność Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Józefowie, w semestrze wiosenno – letnim, kompletnie sparaliżowała pandemia koronawirusa. Placówki kulturalno – oświatowe zostały zamknięte do odwołania, w tym nasz Uniwersytet. Mimo wszystko staraliśmy się realizować tę cześć programu, która była możliwa. Po zniesieniu wprowadzeniu wcześniej obostrzeń (jak zakaz wchodzenia do lasu), lecz zachowując obowiązujące przepisy grupa aktywnych koleżanek w każdy poniedziałek przemierzała z kijkami nadświdrzańskie leśne ścieżki. Spacery nordic walking kontynuujemy również w czasie wakacji. Spotykamy się w poniedziałki o godz. 8.00 przy pomniku Łączniczki AK.

Dbając o kondycję naszych seniorów uprawiamy również ćwiczenia gimnastyczne na hali sportowej w Integracyjnym Centrum Sportu i Rekreacji. W każdą środę o godz. 9.00 ćwiczymy pod okiem profesjonalnej instruktorki Żanety Kornatowskiej.

Moi drodzy,  wakacje dobiegają końca. Przed nami nowy semestr nauki na UTW.Uroczyste rozpoczęcie nauki w semestrze jesienno – zimowym połączone z jubileuszem 15-lecia istnienia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Józefowie, zaplanowaliśmy na dzień 30 września 2020 r. (środa) o godz. 17.00. O szczegółach tego spotkania będziemy Państwa informować na stronie internetowej oraz plakatach. Spotykamy się tradycyjnie w Miejskim Ośrodku Kultury.

Zarząd UTW w Józefowie